[Music]Mark6ix ft Major Blingz -“Rambo”(Mix by Thrive odang)

Music Xclusive from worldloaded.com

[Music]Mark6ix ft Major blingz -“Rambo”(mix by Thrive Odang)

Mark6ix team up with Majorblingz to give us this fantastic song titled RAMBO.
This is a song that will change the en-vogue genre. Straight up banger. One listen and you are stuck. Mixed and Mastered by Thrive Odang

THIS IS ONE SONG YOU MUST HAVE ON YOUR PLAYLIST.

You definitely has no reason to miss this jam

Listen below

Download Mp3 below

[ Download Mp3 CLICK HERE]

Xclusive from worldloaded.com

20 comments

  1. BK7PQm It as really very complicated in this active life to listen news on Television, thus I simply use web for that purpose, and get the latest information.

  2. “Hi there, I found your site via Google while looking for a related topic, your web site came up, it looks great. I’ve bookmarked it in my google bookmarks.”

  3. I just want to tell you that I am just beginner to blogging and honestly savored you’re website. Very likely I’m want to bookmark your site . You absolutely come with fabulous stories. Thanks a bunch for revealing your web page.

  4. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.