Wizkid reconcile with shatta wale on stage in Ghana(see photo)

Last night at one of Ghana’s biggest event, GhanaMeetsNaija, Wizkid and Shatta Wale reconciled and performed together on Stag after long battle

14 comments

  1. I simply want to tell you that I am just all new to blogs and definitely savored this web blog. Probably I’m going to bookmark your website . You actually have good writings. Thanks for sharing your web page.

  2. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

  3. Pingback: PK studies
  4. Pingback: DMPK
  5. Pingback: raumduft

Leave a Reply

Your email address will not be published.