[Music/Official video]Dj Neptune ft Kizz Daniel -“Wait”(mp3, watch & download)

More videos @worldloaded.com

[official video/Audio] Dj Neptune ft Kizz Daniel -“Wait”(mp3,watch download)

DJ Neptune – Wait ft. Kizz Daniel . Neptune
Records boss, DJ Neptune releases the music
video to his single titled “Wait” featuring
Flyboy Inc. act, Kizz Daniel .

The Jay Pizzle produced single “Wait” is catchy
tune off his recently released album
‘Greatness’.

The lovely visuals was directed by Adasa
Cookey for Squareball Media.

Download Music below

DOWNLOAD AUDIO MP3[CLICK HERE]

Watch the video below

Download video below

DOWNLOAD VIDEO[CLICK HERE]
Share with your friends

22 comments

  1. NEAUVIA,歐洲血統透明質酸,目前遍布於全世界56個國家,行政總部在瑞士,卻是源自於意大利的品牌。採用21世紀先進的技術,提取出前所未有的高純度透明質酸,迅速的在全球攻占市場,卓越的品質,領先的技術和平民的價位,已經逐漸的出現在大眾的視線裡,被越來越的人使用。NEAUVIA以系列分女性專用和男性專用,大中小分子以及唇部專用和私處專用,其中私處專用己經在國內一些比較大的整形機構普遍使用。素材提取無與倫比的純淨,運用嶄新PEG鏈結技術-更安全

  2. I just want to tell you that I am just new to blogs and truly loved this web-site. Almost certainly I’m want to bookmark your site . You actually come with superb article content. Thank you for sharing your web page.

  3. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.